Wypożyczalnia AutoLawet

AutoLaweta Poznań

Oferujemy Państwu wynajem AutoLawety w Poznaniu. Jest to najtańszy i najprostszy sposób na transport uszkodzonego lub niedopuszczonego do ruchu auta bez ingerencji osób trzecich. Aby wypożyczyć naszą autolawetę wystarczy posiadać prawo jazdy kategorii „B”. Wynajem autolawety odbywa się bez określenia limitu kilometrów, dzięki czemu nie muszą się Państwo martwić długością zaplanowanej trasy.

Holowanie i pomoc drogowa poznań

Nasza firma oferuje państwu profesjonalną obsługę w zakresie holowania samochodów osobowych. Jesteśmy do państwa dyspozycji na terenie całej Polski i Europy, ale najszybciej w całym województwie mazowieckim.

Lawety jakie mamy do dyspozycji przewiozą auta każdej długości i szerokości dlatego nie ma problemu z transportem aut terenowych i amerykańskich. Zapewniamy bezpieczeńtwo i sprawną realizację zadania.

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi w zakresie pomocy drogowej na terenie województwa wielkopolskiego, jak i całej Polski. Naszą specjalnością są: holowanie poznań, laweta poznań, pomoc drogowa poznań. Wysoka skuteczność, niezawodność, profesjonalizm, to zdecydowane atuty naszej firmy. Dysponujemy lawetami, które przewiozą auta każdej wielkości, zarówno terenowe, jak i amerykańskie. Doświadczenie, jakie posiadamy pozwoliło nam poznać oczekiwania naszych Klientów i wyjść im na przeciw. Działamy szybko i skutecznie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc drogowa. Holowanie poznań, laweta poznań, pomoc drogowa poznań — profesjonalne usługi w atrakcyjnych cenach.

Peugeot Boxer 2,5L TD 110KM

AutoLaweta Gdańsk wynajem

– wymiary najazdu: dł. 440cm szer. 200cm
– spalanie 9-10 l/100km
– podwójna kabina
– 4 sztuki pasów do mocowania
– ładownosć 1420kg

0 Comments

Leave a Comment

wypożyczalnia lawet - laweta poznań Wypożyczalnia aut samochodów poznań

autolawety na wynajem

Możliwość zakupu domeny autolawety-poznan.pl na giełdzie Aftermarket.pl: WYSOKIE PARAMETRY POZYCJONERSKIE STRONY ! + PRESTIŻOWA DOMENA "DROGOWA.PL" NIEDOSTĘPNA DLA TWOJEJ KONKURENCJI OD PONAD 12 LAT... autolaweta poznań, wypożyczalnia autolawet, wypożyczalnia lawet poznań

Archiwa